Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KIZ İSTEMEK

05.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yasemin sonmez
İyi günler rüyamda bana ailem annemin iş arkadaşı bir kadın var onun oğluna beni istediğini söyledi ve gelmek istiyorlarmış istemeye bende hayır dedim .sonra ruyamda çocukla annesi bizdeydi çocuk kırmızı gömlek giymişti.genel olarak istemiyorum hayır demiştim .Rüyanın sonunda annem kadına istemiyorz hayırlısi olsun kadinda tamam diyo ve annemin iş arkadaşı olan kadın benim teyzeme dönüyo.en son elimde altın renkli üstü gümüş yüzük var önce sag elimin küçük parmağına sonra da 4cu parmagima takıy
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya evlenme teklifi alacağınızı ve yüzük takacağınızı haber veriyor. Sizi tutku ile isteyen biri. Annenizin arkadaşı ve oğlu sadece bir sembol. Bir yönden sizi isteyecek olan kişiyi temsil ediyorlar. Bilinçaltı ilginç bağlantılar yapar, rüya gerçekleşince anlarız. Mesela o kişinin adı ile sizi isteyenin adı aynı olabilir, mesleği, memleketi, annesinin işi aynı olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA