Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KIZ İSTEMEK

23.06.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Sevgili kahin sevdiğim erkekle iki yıl sonra tekrar konuşmaya başladık ve şimdi mesafeliyiz beş yıllık hukukumuz var rüyamda ailesiyle birlikte bize gorucu olarak gelmisler mesafeli olduğumz için odamdan çıkmıyorum benivermişler telden resim atiyo sağ yüzük parmağında siyah alyans ve sonsuzluk dövmesi vardı normalde yok annem annesine aşağı in yeşillik topla demiş kadın inmiş mutlu gelin geldi bize kızdı nasihat verdi bizde birbirimize bakıp güldük nasıl bildi diye sarildk aynada gördüm bizi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir bilinçaltı rüyası değilse bu erkekle evlilik aşamasına gelebilirsiniz ya da bir başkası sizi istemeye gelebilir. Siyah alyans gelecek kişinin önceden bir evlilik yapmış ve özgür bir ruha sahip olduğunu haber veriyor. Evlilikten etkilenmiş ve ruhu yaralanmış biri. Ancak bu kişi sizin ruh eşiniz gibi gelecek size; onunla çok iyi anlaşacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA