Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ ÇOCUK GÖRMEK

04.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Merhaba gerçekteki iş yerimde, odamdayım. Açık kapımdan koridorda 5-6 yaşlarında kız çocuğu görüyorum. Kapıdan içeri başını muzipçe uzatıp uzatıp oyun yapar gibi çekiliyor. Çocuğun aslında pek güzel olmadığını düşünüyorum ama güler yüzlü ve sevimli. Onu içeri davet edip ilgileniyorum. Sonra kucağıma alıp yanağından öperek pencerenin yanına geliyorum. Birlikte dışarıyı seyrediyoruz. Önceki rüyamda aşama aşama evlilik hazırlığı yaptığım ama beğenmediğim adamla evlenmekten son anda cayıyorum. Tşk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İşinizle ilgili bazı gelişmeler var ve çaba harcamak zorunda kalacaksınız. Neyse ki bu durum sizi yormayacak. Beğenmediğiniz adamla evlenmekten vazgeçmeniz daha önce yaşadığınız evlilikle ilgili, sonlanmayan başlangıçların sembolü. Kendinize uygun birini bulup beğenemiyorsunuz. Ve bu durum ruhunuzda "bundan sonra da beğenemem" önyargısını oluşturmuş. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA