Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ ÇOCUĞUNUN KENDİ DIŞKISINI YEMESİ

27.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dimitri
Saygılar. Eşim rüyasında tuvalet sırasında beklerken zihinsel özürlü 15 16 yaşlarında bir kız çocuğunun tuvalette kapısı açık bir şekilde büyük tuvaletini yaptığı sırada azındaki sakızı çıkartıp eliyle büyük abdestini yediğini görüyor kızın aileside oradaymış ve korkututcu bir rüya imiş ve eşim hamile bu arada fazla etkilenmiş görünüyordu... Şimdiden teşekkür ederim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bir haberi temsil ediyor. Ancak eşiniz hamile olduğu için bir doktora görünmeyi tavsiye ederim. Bazen bebekler gerçekten de kendi dışkılarını yiyebiliyor anne karnında. Sanırım geciken doğumlarda bu olay gerçekleşebiliyor. Sembollerle yorumlarsam rüya, saf ve temiz kalpli bir kadının kendi sıkıntısında boğulduğunu ama sıkıntı ile de beslendiğini gösterir. Sanki yıllardır çekmediği kalmamış da eşiniz bunu yeni duyacak. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA