Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIZ ÇOCUĞU GÖRMEK

14.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen kelimeler
Koridorun başında ilkokul çağında kız ve karşısında erkek, bekar, memur iş arkadaşım onu azarlıyor. Yan mesafesinde ki emekli iş arkadaşım kadın tavrıyla engel olma durumunda. Üç'üne de karşı uzaktan bakarken üzülüp telaş yapıyor ve kadına, daha yakın olduğu için müdahale etmesini ümit ediyorum. Ben söz ve hareketlerimle uzaktan ulaşabildiğim kadar engellemeye çalışıyorum. Dikkatle bakınca adamın tehlikeli bir şey yapmadığını, kadının da bunu fark ettiğinden anlayıp durumu akışına bırakıyorum.Tş
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kız çocuğu görmek.. O kız çocuğu sizin saf yanınız. O adam hakkında endişelisiniz ama rüyanız endişelenmemenizi söylüyor. Olayı akışına bırakın, tıpkı rüyada yaptığınız gibi. Merhametli bayan arkadaşınız, sizin merhamet talebinizin bir yansıması. İçinizdeki çocuğu bu adam kırıyor ama o kadın iyilikte, sizin ruhunuza iyi geliyor. Bu adamın kötü biri olduğunu sanmıyorum. Tabiatı öyle galiba. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA