Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİTABIN YIRTIK OLMASI

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sarı
Merhaba. Rüyamda, daha önce yayınevinden memnun olup olmadığını sorduğum bir yazar arkadaşın kitabını elimde ve açık şekilde tutuyorken sayfaların orta yerinden yırtılmış olduğunu gördüm. "Aa yırtıkmış." dedim. O yazar arkadaşım bana yayınevinden hiç memnun olmadığını söylemişti. Ben o dönem vazgeçmiştim fakat dün karar değiştirip taraflarına dosyamı gönderdim. Dosyama bakıp, bugün cevap dönecekler ve anlaşabilirsek hemen başlayacağız. Size danışmak isterim elbette. Ne hissettiğiniz önemli.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kitabın yırtık olması.. Rüyanız diyor ki; şimdi o arkadaşınızın ne demek istediğini anlayacaksınız. Bu bir uyarı rüyası. Yani anlaşırsanız, arkadaşınızın şikayetçi olduğu şeyleri siz de yaşayacaksınız. Ama göze alıyorsanız deneyin elbette. Bana sorarsanız bir yerden başlamak lazım. Kitabı ücretsiz basacaklarsa hiç düşünmeyin. Ama para verecekseniz o zaman durum başka. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA