Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KIRMIZI KAZAK ALMAK

29.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Güvercin
Merhaba,rüyamda dağınık bir mutfağı toparlamaya çalışıyordum,Eski eşimi gördüm o da dolaptan kırmızı bir kazak çıkartıyor giymek için birde küçük el valizi onun içine et koyup arkadaşlarına dağıtmak için gidicegini söylüyordu.Daha sonrasında bir öok güvercine benzer beyaz kuşlar gördüm on onbeş tane vardı hepsi uzunca bir kütügün üstüne konmuşlardı ama kuşların sesleri bana tuhaf geliyordu çünkü bazılarının çıkardığı sesler sinirli gibiydiler.Bu rüyamın bir anlamı var mıdır.Teşekkürler.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Maddi konularda siz hayatınızı düzenlemeye çalışırken eski eşiniz istediklerine kavuşmuş gibi görünüyor. Ancak bu sadece bir görüntü. Aslında belalı, sorunlu ve dert çıkartacak işlere bulaşmış olabilir. Haberler alacaksınız ardarda. Tuhaf gelen sesler, haberlere şaşıracağınızı söylüyor bize. Belki de bunlar da eski eşinizle ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA