Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİRLİ ÇORAP VERMEK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Nur
Bir bayan akrabam 2 katlı bir eve geliyor hastaneden hasta değil ama rüyamda hataydı bana sağ elini uzatıp çorap veriyo çok kirli diyemem diğer elinde de poşet ile deterjan veriyo bunları Banyoya götürmemi istiyo ben banyoya gidip deterjanı bırakıyorum çorap sağ elimde bakıyorum baya kaliteli bir çorap yün de olabilir kalındı biraz sonra onu oraya bi yere bırakıyorum eve yabancı birisi giriyo ve o çorapları eline alıyo bakarak banyodan çıkıyo ev kalabalık ama kimse farketmiyo ben farkediyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu bayan kendi sorunlarını halledecek ama başkalarının başına dert olacak bazı adımlar atacak. Aslında bunu iyilik olsun diye başlatabilir ve sizden de destek isteyebilir. Siz duruma tedirgin yaklaşacaksınız. Durum kötüye giderse içinde olmak istemeyeceksiniz. Bir başkası bu bayanın başlattığı olayı sürdüreceği anlaşılıyor. Bunu da fark edecek ama hiç karışmayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA