Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KİMLİKSİZ OTOBÜSE BİNMEK

04.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Deren
Merhaba .. Rahmetli babamla bir otobus molasindayiz. . Sonra buyuk ferah bir otobusteyim. Tum kimlikllerim ve cantam babamda imis. Babam bir ara bir otobusun pesinden kosuyor. Ama yakalayamiyor. Ben otobusun icinde ilerliyorum. Yanimda oturan kisiye nereye gidiyoruz diye soruyorum. Lozan a diyor. Eyvah yurtdisina cikmisiz derken su an daha Izmirdeyiz diyor. Izmirde inmeye karar veriyorum ama uzerimde ne kimlik var ve para ne de kredi karti var. Babamda akilimin bir kosesinde. tsk. Ederim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Resmi bir sözleşme olmadan bir gruba, ekibe ya da işe katılacaksınız. Geçici diye düşünüyorsunuz ama bu süreç uzayacak ve siz o ekipte uzun zaman kalacaksınız. İzmir, bu konu ile ilgili bir ipucu olmalı. Babanız vefat edeli ne kadar zaman olduğunu bilmiyorum, o nedenle o konuda bir yorum yapamıyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA