Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KERTENKELE ISIRMASI

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sonsuzluk0551
Merhabalar. Sag Kolumu kertelkele isiriyormus. Kizarik iltihapli yarayi sevdiğim çocuk temizliyormus pansuman gibi sonra onun annesi beni tanimiyor ama bende tanimiyorum kadin ben senin cocugumla olmanizi cok istiyorum diyor seviniyorum falan. Sonra odaya sevdigim çocuk geliyor birisiyle nisanlanmis yüzük takmışlar ben üzülüyorum ama o kizi gercekte taniyorum onunla oyle yüzük takmalari imkansız. Yorumubu bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kendine bile hayrı olmayan, kıskanç ve çirkin biri size kötülük edecek ya da çoktan bunu yapmış ve bununla ilgili ruhunuzda derin yaralar var. Sevgi ile o yaraların iyileşeceğini biliyorsunuz. Ancak sevdiğiniz kişinin ailesinin sizi istemesi veya onun bir başkası ile birlikte olması konusunda endişeleriniz var. Gördükleriniz isteklerinizle ve korkularınızla ilgili. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA