Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİSİ HAKKINDA KONUŞULDUĞUNU DUYMAK

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Stark
Rüyamda bir topluluğun içinde oluyodum bir sürü insan oluyodu tanımadığım ellerinde benim fotoğrafım var hem gülümserken hem ciddi, ordan biri bi seste 'nasıl hatırlardınız burcuyu' diyor bende uzaktan onlara bakıyorum benden haberleri yok genç sakalsız yüzü parlak tanımadığım erkek 'ben hep onu gülerken hatırlıyorum' diyo ve öylede uyandım ama böyle ortam sanki bi toplantı bi topluluk gibi bi yerdi ve çok insan vardı.merakla bekliyorum yorumunuzu.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüya bir vefatın ardını gösteriyor bize. Bunu söyledim diye korkmayın. Çünkü insanlara kendi ölümleri asla gösterilmez. Bu rüya sizin geçmiş yaşamlarınızdan birine ait. Yeterince derin uyku halinde bilincin alt katmanlarına ulaşabilirsek geçmiş yaşamlarımızın ve ölüme yakın, hemen ölüm sonrası anları hatırlarız. Ancak bu karışık bir durum. Bilinçaltı devreye girdiği için çoğu kez bu yaşamla diğer yaşam karışır. Sizde de öyle olmuş. Geçmiş yaşamlarınızdan birinin ölüm ertesini görmüşsünüz ama bu yaşamınızdaki isminiz kullanılmış. Bunu bir kez yaparsanız yeniden yapabilirsiniz. Biz dünyaya pek çok kez bedenlenerek ineriz. Hatırladıklarımız genelde bir önceki yaşamımıza ait olur. Bir de hipnoz halinde iken hatırlıyoruz geçmiş yaşamlarımızı. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA