Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNİ GERİDE BIRAKMAK

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yaş 25
Nişanlım merdivenlerden hızla iniyor bnde merdivenin başndan onu izliyorum.o inerken onun nekdr iyi bir öğretmen olabileceğini düşnüyorm snra ben birden çok yüksekte kaldığm için korkuyorum yaslandığım demir yok oluyor snra kendimi nişanlımın yanında buluyorum birden.yukarı bakıyorum azönce durduğm yerde bi kız görüyorm saçları dağınık o benmişm ama birtek ben görüyorum snra yanımıza geliyo bnm görüntüm çok çirkin görüyorum kendimi ama nişanlım görmüyor ben korkunca bana sarılıyor korkma diyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşamınızı değiştirmede tutucusunuz siz. Güvenli bir yaşam için gerekenleri yapmaktan, alıştığınız düzenin bozulmasından korkuyorsunuz ama aslında mutsuzsunuz. Şimdi, ani bir gelişme sizi olduğunuz yerden alacak ve güvenli bir yaşama taşıyacak. Arkanıza baktığınızda eskiden ne kadar mutsuz olduğunuzu düşüneceksiniz. Ancak yine de uyumda zorlanabilirsiniz. Nişanlınız sizin güvenceniz, desteğiniz, ruhsal rehberiniz. Ona yaslanın ve gelişmelerin tadını çıkartın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA