Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİNİ BAŞKASININ GÖZÜNDEN GÖRMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Rüyada başkasının gözünden görmek
Biraz saçma gelebilir ama güvercin yakalamak için tavan arasına çıkıyorum karısık biyer basamak çık dolan falan bir kişi görüyorum ölü yatıyor saklanıyorum bir kenara bir adam elinde kesici bişey sonra başkasının gözünden görüyorum başkası oluyorum beni görüyor yerden ufak demir parçası fırlatıyorum kaçarken uyanıyorum ..
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu rüya geçmiş yaşamlarınızdan birindeki ölüm anınıza ait gibi görünüyor. Yerde yatan ölü sizsiniz, kesici bir alet ile başka biri yaşamınıza son vermiş. Derin uyku halinde, bilincin alt katmanlarında geçmiş yaşamlarımızın iz bırakan anılarını hatırlayabiliyoruz. Bu anılar genelde ölüm anına yakın ya da hemen ölüm sonrasına ait oluyorlar. Başkasının gözü, ruhun bedeni terk edişten sonraki gördüklerini anlatıyor bize. Belli ki bedenden çıkınca adamı korkutmaya çalışmışsınız. Bazen yaşayanlar bunu anlamsız sesler, düşen eşyalar şeklinde algılayabiliyorlar. Bu süre çok kısadır, yani dünya boyutunda çok kısa kalır ruhlar ve sonrasında süratle ara boyuta çekilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA