Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KENDİ MEZARINI KAZMAK

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Kumralkedi78
Rüyamda kapılara asılan boncuk süsler vardır bilirsiniz.Onlarin altın olanlarından iki tane 50 liraya satın aldığımı görüyorum. Daha sonra o altın süsü kolye gibi boynumda olarak mezarlıkta görüyorum kendimi. İki üç tane sıkışık haldeki mezarın arasına kendi mezarımı kaziyormusum.Mezarimin başında gül ağacı vardı. Mezarın başında sıra vardi.Bende o sıradayım. Herkes sırayla mezara girip ölüyormuş.Ruyam beni çok etkiledi. Yorumlarsaniz çok sevinirim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyarı rüyası elbette. Ölüm ve mezar insanın yaşamının tümden değişimini, badireler atlatmayı, sorunlarla boğuşmayı simgeler. Ancak rüya haberci, bu durumu, seçimlerinizi değiştirerek değiştirebilirsiniz. Boncuklar güzel sözleri anlatır. Güzel sözlere kanıp da yaşamınızı çıkmaza sokacak şeyler yapmayın diyor rüyanız. Aldanmamak için azami dikkat gösterin bu aralar. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA