Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KELEPÇELENMEK

20.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen merve
Annem ruyasinda evin odasinda bir sürü buyuk balik görmüş.Diger yandan pismis balıklarda görmüş.birisi al hadi ye demiş baliklari.Annem tamam demis bi tane buyuk bi tane kucuk balik almış tabagina.O sirada polisler gelmis.hadi gidicez demis. Annemde sasirmis.Anneme ayri bana ayri sadece bir elimize kelepce takmışlar.Annem açım ama demis poliste gulumseyip 2 tane ekmek arasi yumurta vermis.annem buyugunu bana vermis.goturdukleri yerde masalarda hep yemekler varmış.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kelepçelenmek.. Bir kısmet nedeniyle ya da bir kısmeti tam elde etmişken, herkesin güvendiği insanlar sizin elinizi kolunuzu bağlayabilir ve gelirinize el koyabilirler. Aman dikkat edin. Bu rüya bir uyarıcı. Bir borcunuz varsa eve giren maaşa haciz gelebilir mesela. Ve çaresiz kalırsınız. Size verdikleri yumurtalar ise bu konu hakkında pek çok dedikodu yapılacağının işareti. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA