Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİNİN KURTLANMASI

06.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen ekin
Rüyamda yengemlerle bir yere gidiyorduk. kedileri çok seven birisiyim, gittiğimiz yer de bahçeydi. bi kedi görüp çağırıyordum, geliyordu ama nedenini bilmediğim bir şekilde elimde peçeteyle sevmeye kalkışıyordum ve peçeteden dolayı kedi kaçıyordu. az ileride başka bir kedi daha görüp yanına gidiyordum, tam sevecekken arka sol bacağı kurtlanmış, çürümüş, kan revan içinde beyaz bir kedi seveceğim kediye saldırıyordu. yeni ayrılık yaşadım, bunla ve ya neyle alakası olabilir rüyanın merak ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kediler, nankör ve iki yüzlü insanları temsil ederler ama bu kişiler önceleri sokulgan, sevgiye muhtaç, yumuşak tavırlı olurlar. Böyle biri belki de ayrıldığınız sevgiliniz dedikodular yüzünden büyük sıkıntılar çekmek üzere. Belli ki yeni sevgilisi de ona aman vermiyor ve bunaltıyor. Eğer konu eski sevgiliniz ile ilgili değilse başka bir arkadaşınızla ilgilidir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA