Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİNİN BİR BAŞKA KEDİNİN İÇİNE GİRMESİ

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Stark
Merhaba uzun zamandır gordugum rüyaları hatırlamıyordum bu sabah o kadar uzun bir rüya gördüm ki çok karışık ve hep olaylarla geçen yalnız tek aklımda kalan rüyamda beyazlı siyahlı bi kedi gordum şişman ve buyuktu ve o kedinin arkasından başka bir kedi içine girmeye çalışıyodu ve girdi de diğer kedi o beyaz büyük kedinin içine girdi çok değişikti hatırladığım sadece bu yorumlarsanız çok sevinirim merakla bekliyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyanın baş sonu olsaydı daha net yorumlardım. Bu şekli ile iki ayrı yorumu olabilir. Birincisi, kedinin maddi bedenine süptil bedenin yani ruhun girmesini görmüş olabilirsiniz. Hayvanların da tıpkı bizler gibi ruhları vardır ve dünyaya bedenlenerek inerler. Ve bazen de bizim gibi sadece süptil bedenleri ile ara boyuta çıkarlar, sonra da bedenlerine dönerler. Eğer bu rüya bir sembol taşıyorsa; iki nankörlüğün bir araya geleceğini ve tehlikeli bir düşmanlığın doğacağını söylüyordur. Bu durumda bu rüya bir uyarıcıdır ve çok dikkat etmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA