Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİNİN ASLAN OLMASI

21.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen atlantis
Eve doğru gidiyorduk yanımda birileri vardı . Sonra yavru kediler gördüm ve parmağım ile gösterdim kedilerden biri öne çıktı ve birden büyük bir aslana dönüştü kaçmaya başladım , siteye girdim ve birinci kapıyı kapatım biraz ileride olan ikinci kapıyıda kapattım ancak aslan üçüncü kapıdan içeriye girdi arka tarafa doğru kaçmaya başladım birden aslan önüme çıktı yavaş koşuyordum hızlanmak istesemde olmadı Ve aslan veni boynumdan ısırdı . Sonrada uyandım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sevimli gördüğünüz biri aslında sizin için bir tehlike. Yakında onun ne kadar güçlü ve düşmanlık dolu olduğunu farkedeceksiniz. Ne kadar uzaklaşmaya çalışsanız da kıskançlık nedeniyle size zarar vermek isteyecek ve bunu da başaracak. Bu bir uyarı rüyası. Yeni dostlar edinirken çok dikkat edin, ayrıca kimsenin hayatı ile ilgilenmeyin ya da kimseyi hedef göstermeyin. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA