Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KEDİLERİN ARASINDA KAPLAN OLMASI

28.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen haarp
Merhaba. Bir nehrin kenarında bir sürü kedi var. Kedileri besliyorum. Yine nehrin karşı kıyısında da kediler var onlarda geliyor ama nehrin karşısına ne onlar nede ben geçebiliyorum. Kendi bulunduğum kıyıda ise hali perişan bir siyah kediyi yine besliyorum ve gidiyor sonra nehrin karşısına bakıyorum ve kedilerin arasına karışmış bir kaplan dişlerini gösteriyor ve saldırmak istiyor ama nehrin karşısına geçemediği için orada bekliyor, bu durumdan ürküyorum ama aramızdaki nehir beni rahatlatıyor
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kedilerin arasında kaplan olması.. Dost sandığınız iki yüzlü insanlarla ahbaplık ediyorsunuz ya da çok ciddi bir kediseversiniz. Her durumda sizi düşmanlığı ile tehdit edecek birinin varlığını farkedecek ve ürkeceksiniz. Neyse ki yaşam alanlarınız farklı, siz adım atıp onun bölgesine geçmedikçe o size zarar veremez; belki de sadece kendi bölgesini koruyordur. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA