Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAZAYA TANIK OLMAK

08.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen yassyrgnc
4 yaşındaki kızımla kuaföre gittik,ilk kez saçlarını kestirdik. Kesilen sapsarı saçları bir yere toplayıp alabilmeye çabalıyorum, yerdekileri de alıp topluyorum saçları,bir kutuya koymaya çalışıyorum ancak kutuyu alamadan çıkıyoruz. Yolda kutuyu gidip alabilme telaşındayım. Bu sırada yolun ortasına oturmus bir kadın kucagına uzanan ağzında kan olan bir kadını tutuyor intihar ediyorlar araba çarpıyor ve ceset parçaları kızımla benim üzerime de geliyor. Onun yüzünü kapatıyorum görmesin diye.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kızınızın saçları ile ilgili kısım bilinçaltınızın bir ürünü. Ancak intihar eden kadınlar çevrenizdeki, kendini feda eden, çok yıpranan kadınları temsil ediyorlar. Bu insanlar başkalarının vereceği bazı kararların ardından çok zor durumlar yaşayacaklar. Ve ne yazık ki gelişmeler sizin hayatınızı, kaderinizi etkileyecek. Kızınızla birlikte bu durumun içinde olacak ve ayrılıklara, bitişlere, kötü olaylara tanık olacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA