Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAZAKLARIN ÇALINMASI

12.01.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen tatlikiz
Rüyamda tam 32 çift kazağım olduğunu ve öğrenci yurduna yerleştiğimi gördüm. Bu 32 çift kazağın 1 tanesi turuncu, 2 tanesi pembe,2 tanesi kırmızı, 2 tanesi beyaz ama yırtık, digerleri ise pembe renkliydi. Sadece beyazlar yırtıktı. Elimde sadece 2 kırmızı kalmıştı. Ve diğerleri çalınmıştı. Ben bu duruma çok sinirlendim ve her yeri aramaya başladım. Bir erkek bana yardım etti ve aradık. Sonra sınıf arkadaşımın kazaklarımı çaldığını anladım. Boynuna dolamıştı 30 tane kazağı şal misali.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri 32 çift kazak 64 tane eder. Ama rüyada vurgulanan 32 sanki. Üç ve iki bir arada cinselliği ve buna ait ikilemleri simgeleyebilir. Sanki bu rüya ilişkilerinizle ilgili gibi geldi bana. Kazaklar, edinilmiş tecrübelerin ruha kazandırdığı olgunlukları temsil eder. Siz bazen mulu olmuş, bazen tutkularının peşinden gitmiş, sadece bir kez idareyi elinizde tutabilmiş ve ilişkiler nedeniyle hassas ve saf duyguları da incinmiş birisiniz. Eğer evli değilseniz karşınıza öyle biri çıkacak ki sadece tutkularınız sizi idare edecek. Diğer tüm öğrendiklerinizi unutacaksınız. Ruhunuz bu duruma düşmek istemiyor ama ne yazık ki bunu yaşayacak. Çevrenizde sizi kıskananlar var, dikkatli olun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA