Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAYMAKAM OLMAK

16.05.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen YUSUF
Kaymakam olarak atanmışım. Makam odası kapıdan itibaren yükseliyor. Nerdeyse düz bir yer yok. Yüksek terasta makam masası var gelen kapının önünde ancak duracak düz yer var. Gelenlere masamda tepeden bakıyorum böyle oda olurmu diyorum. Masamda altın sarısı masa kalemliği var onun ucunu beğenmiyorum yanımda ki kutuda altın sarısı iki tane daha var. Onlara mürekkep çekmeye çalışırken elime bulaştı. Birileri geldi etrafıma sıralandı bir şey istiyorlar. bende gidin veriyorsa hakim versin diye kovdum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kaymakam olduğunuzu görmeniz devletle bir işiniz olacağını haber veriyor. Çevrenizde sevilen sayılan birisiniz ya da böyle bir arzunuz var ama bazen insanlara tepeden baktığınız da oluyor. Bir iş değişikliği nedeniyle statünüz değişebilir ve bu özelliğiniz ön plana çıkabilir. Bu sizin yararınıza olmaz ama, egolarınızdan kurtulmaya bakın.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA