Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYDIRAKTAN KAYAMAMAK

14.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile taş
Merhaba rüyamda gerçekte küs olduğum bir erkeği gördüm bir okuldayım üstümde asker yeşili bir yelek yarısı kırmızı gül çiçek desenli gerçekte öyle bir yeleğim yok okulun en üst katında merdivene bakan yerde o yelek üstümde bir öğretmenle sohbet ediyorum o sırada aşağıdan küs olduğun erkek merdivenleri çıkarak hocam diye sesleniyor kel gibiydi saçlarını kestirmiş diyorum içimden onu görür görmez hemen ayrılıyorum birden değişik bir yer kapalı mekan içinde çok dik ve yüksek bir kaydırak var havuz veya su yok ama kaydırak çok dar içine yatarak kollarını katlayarak küs olduğum erkeğin sevgilisi sonra kendisi arkadaşları peş peşe kayıyolar ben korkuyorum kaymaya ama denesem mi diye gönülsüz düşünüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Siz duygularını ve heyecanlarını dışa vuramayan birisiniz. Kontrollü, çekingen ve biraz da mesafeli olabilirsiniz. Sanki bu ilişki de bundan bitmiş. Kendinize sorun çıkartan birisiniz ayrıca. Olumlu düşünmeye ve isteklerinizi yaşamaya, gerçekleştirmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA