Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAYBOLMAK

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Hazal
Rüyamda bir şehitteyim ve yolumu kaybetmiştim deli gibi ana yolla çıkmaya calişiyordum ve önüme gelene soruyordum bir şekilde yola çıkıp bir taşima aracına binip gideceğim yere gidiyordum ancak bindiğim araçta elimi telime atıp erkek arkadaşimi aramaya calişirken telefonum bloke oluyordu ve kendi telefonumun ekranında erkek arkadaşimin yüz resmî vardı yanlız yüzüne bildiğimiz domatesle kavrulmuş kırmızı renkte kıyma maske yapar gibi yüzüne sürmüştü erkek arkadaşimda o taşima aracındaydı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Duygusal bazı krizler nedeniyle ne yapacağınızı şaşırabilirsiniz. Ailenize durumu anlatmak isteyeceksiniz belki ama bunu yapamazsınız; bazı sebepler buna engel oluyor. Erkek arkadaşınızın bu süreçte size çok daha farklı bir yönünü ya da yüzünü tanıyabilirsiniz. Hem tutku hem de günah söz konusu olacak. Günah, sizin anlayışınızla ilgili elbette. İlahi bir günah değil bu. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA