Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAYARAK DÜŞMEK

19.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen efe
Yaş21 3aylık evliyim sık rüya görmm gördüğm rüylar çıkr yabancı bir ülkede olyorum eşim yanmda başka adama benzyo aşağısı temz mavi deniz heryer su dolu biz dağın en tepesindeyiz bizi ordn aşağı iteklyolar kayarak düşüyruz ordan yüzmeye çıkmaya çalışıyruz sonra birdn araba oluyo binp gitmye çalışyorz düğüne yetişmye çalışyorz sokkta bahçelrde sarı kavunlar oluyo koparp yyrm tadını hatrlamyrm tekrr yürüyrm çeşmeler var evlerin duvarlarnda su içiyorm berrktı bi tane arı gördm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  İlk kez rüya göndermişsiniz, o nedenle cevaplıyorum ama normalde harf atlayarak yazılan rüyaları yayına almıyoruz, bilginiz olsun. Gerekirse, bölüm altına "devamı var" yazarak, iki bölümde gönderebilirsiniz rüyanızı. Yeni bir sürece giriyorsunuz. Eşinizi de hayatı da, evliliği de yeni tanıyacaksınız diyeyim. Huzurlu bir yaşam, tedirginliklere yelken açacak birden. Birilerinden düşmanlık görmeniz ve güvenli hayatınızla ilgili kaygılar duymanız olasıdır. Kadersel bir süreçtir ve yaşamınız gerekeni yaşayacaksınız. Her şey kaygı dolu değil elbette; pek çok güzellik de yaşanacak. Sürecin sonunda elde edilecek bri gelir söz konusu. Yaşadığınız kaygılara değecek gibi görünüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA