Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAVGA ETMEK

06.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen SILAMSSS
BEN RÜYAMDA BİR KOZMETİKÇİDE ÇALIŞIYORUM GEÇMİŞTE KAVGA EDİP KÜSTÜĞÜM ARKADAŞIM ANNESİYLE DÜKKANA GELİYOR KAVGA EDİYORUM ANNESİYLE GALİBA ANNESİ BAYILIYOR ODA BANA KIZIYOR SÖYLENİYOR DAHA SONRA ÇANTASINDAN BANA AİT Bİ KOZMETİK ÜRÜNÜ AYDINLATICI ÇIKIYOR BU BENİM DİYORUM ANNESİDE BİRDEN AYAĞA KALKIYOR NE OLUCAK SENİNSE FİLAN DİYOR BENDE O 20 TL PAHALI DİYE ETRAFI ARIUYORUM ÇEKMECEDE AYNISINDAN BULYORUM BAKIN PAHALI DİYOIRUM SONRADA SEVİYORUM BİRSÜRÜ AYDINLATICIM OLDU DİYE
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Haksızlığa uğruyorsunuz, sizin olanı sizden almaya çalışanlar var ya da işinizde bazı sorunlar. Bu rüya öfkenin dışa yansımasından kaynaklanıyor. İçimizdeki öfkeyi boşaltmayınca ruh dinginliğini kaybeder. Bazen sırf bu yüzden rüyalarda kavga ederiz. Ve sonunda gördüğünüz gibi de rüyalar bizi aydınlığa çıkartır. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA