Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAVGA ETMEK

12.12.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 8888
İlk olarak rüyamda bi evdeyim uyuyorum sevdiğim adamla uyanıyorum ailem evde babannem evde birçok tanımadığım adamlar ve kızlar sonra uyanıyorum annemi kardeşlerimi görüyorum kız kardeşime gel uyu diyorum sonra ben kalkıyorum yere uzanmisim babannem dur diyorkalkma diyor sonra benim başıma basarak geçiyor sonra kalkıyorum başıma bakarak içine girmiştir gibi hissediyorum sonra ben kızları evden kovuyorum disardayim kızları dovuyorum eve girmesinler diye yabancı ya sonra ben dışarda kavga ediyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Uyumanız hayal kurduğunuzu ve dış dünyadaki olaylara kendinizi kapatmaya çalıştığınızı haber veriyor. Sanırım aile içinde baskılanıyorsunuz. Bundan da yaşadığınız çevreden de memnun değilsiniz. Aslında sevdiğinizin yanında olmayı hayal ediyorsunuz. Bu nedenle dış dünyaya agresif yaklaştığınızı düşünüyorum. Öfkenizi kontrol etmekte zorlanıyorsunuz, gönlünüz rahat değil çünkü. Sizin yaşıtlarınız kızların davranış biçimleri size uymuyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA