Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARIŞIK ŞEYLER GÖRMEK

29.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen leyle
Beni koklayarak bulabilen koyu renk bir attan kaçıyordum. o esnada kaplan yavrusu bu yüzden bana ulaşabildi.ısıracaktı diye korktum.şapkamı verdim elimdeki ona ve yerimi verdim güya.dursun diye.durdu.Sonra amerikan devlet başkanı adayı olmuş eski bir başkan karısıyla sarılarak onların devlet sarayından ayrıldım el sallayıp.bu arada rüyamda bir işadamı ve jet uçak vardı öncesinde.bez torba gibi şeyler vardı bunlarla uçulur mu diyordum.ruyanın bir yerinde denizanası yanında avcı vardı.karışıktı
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bu şekilde görülen, daldan dala atlayan genellikle tek sahnelik rüyalar zinciri haberci olmazlar. haberci rüyalar tek ve akılda kalıcı olur. Bunlar sizin bilinçaltınızın ürünleri. Attam kaçmanız bir muradınızın sizin peşinizden koştuğunu ancak sizin korkularınız yüzünden ona dönüp bakmadığınızı söylüyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA