Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARINCALARIN HÜCUM ETMESİ

17.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen NUR
Merhaba Kahin Hanım rüyam da sağ ayağımda eskiden kullanılan süpürgeden yapılan bir bir bebek var.İçinde de bir sürü karıncalar var.Bunların benim ayağımın altında ne işi var diyorum.Hortumla su akıtıyorum. Temizliyorum.Diğer bir rüyamda bir sürü karınca ağabeyimin üzerine geliyor. Bende sivrisinek ilacı ile öldürmeye çalışıyorum fakat hiç birini öldüremiyorum. Sadece geri geri püskürtüyorum. İki rüyamda bir bağlantı var mı? Teşekkür ediyorum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karıncaların hücum etmesi.. Sürü halinde karıncalar genellikle olumsuz düşünceleri simgeler. Siz olumsuz düşünceler nedeniyle sıkıntılar yaşıyorsunuz. Hayata pozitif bakmayı öğrenmelisiniz. Ayrıca çok kuşkucu ve kuruntulu olabilirsiniz. Abiniz de aynı durumda ya da sizin olumsuz düşüncelerinizden o da etkileniyor. Onu rahatlatmaya çalışıyorsunuz ve hatta kendinizi de. Hatta bunun için para bile harcıyor olabilirsiniz. Ancak bu yaptıklarınız yeterli değil. Kişisel gelişimle ilgili kitaplar okumaya ve zihninizi boşaltmayı öğrenmeye çalışın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA