Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARGANIN GÜVERCİNE SALDIRMASI

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen A.Asiye
Merhaba,birkaç karga bir güvercine saldırıyor ve onu yaralayıp,deniz kıyısında kayaların arasına sıkıştırıyor,leşini yemek için etrafında uçuyorlar.Kafamın üstünden geçiyorlar,güvercin ölmemiş,çıkmaya çalışıyor,yardım etmek istiyorum,bir karganın sesi kulağımda gerçekmiş gibi uyanıyorum.Sonra gül fidesi görüyorum yeni ekilmiş.Türk kahvesi yapıyorum.Masanın altından sesler geliyor ama kimse yok.Eskiden olan deriçantam sokakta yerdeymiş.Gece düşündüğüm kişiyi niyet ederek uyudum,bu rüyaları gördüm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Güvercin sizin yüreğiniz. Belli ki kötü niyetli ve güçlü insanlar kalbinizi kırmışlar. Çok incinmişsiniz ama sonunda ölüm yok. Yeniden ayağa kalacak, güzellikler ekecek, beklentiler içine gireceksiniz. Kendinize sizden başkası keyif veremez. Benliğinizi sağlam tutmaya çalışın. Değerlisiniz, hep öyleydiniz ama sizi kendinizden uzaklaştırmışlar. Belki de niyet ettiğiniz kişi size iyi gelecektir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA