Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARDEŞİ KORUMAK

12.02.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sibel YILDIZ
Rüyamda kardeşim bir kapı eşiğinden geçmeye çalışıyordu ve o kapı eşiğinden geçince büyünün etkisi altına girmiş olacaktı, biri ona büyü yapmak istiyordu. Ben kapı eşiğinden geçmemesi için onu tutuyordum. Arkama döndüğümde bile kontrol ediyordum bir yanda da onu annemden koruyor gibiydim. Çünkü annemin kapı eşiğinden geçmesini istiyordu.Yengem kısmında emin değilim ama sanırım o da kardeşimin kapı eşiğinden geçmesini istiyordu.Yengem gerçekte de büyü nedeniyle psikolojik sorunlar yaşamıştı.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Büyü rüyada kötü enerjileri simgeler. Kapı eşiği yeni adım, girişim, hayata girecek yeni şeyleri temsil eder. Yenilikler kardeşinize iyi gelmeyecek anlaşılan. Ancak bunu ruhsal alanda bir tek siz fark etmişsiniz. Muhtemelen aileniz bu adım için kardeşinizi ikna etmeye çalışacak. Siz karşı durun. Rüyanızı onlara da anlatın. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA