Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARDA YOLUNU KAYBETMEK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Zehra
Kar yağmış baya heryer bembyaz bnde büyük bir dağın kenarındaki bi mahalledeyim yürürken sevdiğim çocuk 2 arkadaşıyla geliyor. Bn onu görünce devam etmiyrm duruyorm oda hastaymış öksürüyor filan yüzüde kıpkırmızı. Yolunu değiştiryr.Bnm gideceğim yönde gidiyor ama bn onu takip etmyrm biraz uzaklaaşmasını bkliyrm.hmde yolumda olsn istiyrm caminn içndn geçiyorm.onu bulamıyorm. Ayrıca yolumu kaybediyorm. Oralı bi kız bana yardım etmeye çalışıyo yolu gösteriyo bn yine de gidemiyrm. Her yer bembeyaz.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Rüyalarınızı harf atlayarak yazmayın. Gerekirse, her bölümün altına, devamı var yazarak iki bölüm haline gönderebilirsiniz. Bu rüya yalnızlık nedeniyle sıkıntılar yaşadığınızı haber veriyor. Sevdiğiniz gencin de sorunları var ama o sorunlar sizinle değil, kendisi ile ilgili. Hayatında birisi var ve ondan kurtulmaya çalışıyor olabilir ya da en azından onunla ilgili sorunlar yaşıyor. Bunu öğrenince ne yapacağınız konusunda kararsızlık yaşayacaksınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA