Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARDA YALNIZ OTURMAK

29.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Selim
Evdeyiz bir şey var ya okul bitti herkes eve gidecek eşyaları topluyor yada okul bizim ev yada başka bir ortamdayız evlere gideceğiz.Biri var hayatımda ve o kadar çok mutluyum ki hiç yanından ayrılmıyorum her şeyi onunla yapıyorum ben de eşyalarımı toplarken o da var bana yardım falan ediyor sonra kendime çekiyorum ve öpüyorum sonra dur der gibi bakışları oluyor kaş göz hareketleri yapıyor camdan çaktırmadan yansımaya bakıyorum başka biri var başka biri ile birlikte olmuşum yada o kız başka biri orayı anlamadım.Bir şeyler söylüyor bana ama bir anda kim varsa yakınımda herkes gidiyor o kadar çok yalnız oluyorum ki aşık olduğum kişide gidiyor. Dışarıda da kar yağıyor her yer kar dışarıya çıkıyorum banka oturuyorum manzarayı seyrediyorum ve pipo yakmışım olayları düşünüyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Hayatın dersleri bitti derken şimdi de sevgi yoksunluğu ile sınanıyorsunuz. Mutluluklarınız yarım kalıyor, beklentileriniz hüsranla sonuçlanıyor. Bir ilişkide hatalar size yüklenmiş ya da gerçekten vicdanınızı sızlatacak hatalar yapmışsınız ve sonunda yalnızlık var. Kar, derin yalnızlığı simgeler. Yalnızlığınızla keyif bulmaya çalışasanız da olmuyor. Öz eleştiri yapma zamanı. İkili ilişkilerde neden başarısız olduğunuzu düşünün; suçu kendinizde arayın, bakalım ne bulacaksınız. Hayatın derslerini almazsanız yeniden yeniden sınanırsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA