Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KARAYA ÇIKMAK

09.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen incitanem
Eşim.ben ve 10 yaşındaki oğlum bir okyanusta karaya çıkmak için yüzüyoruz.Aslında diğer 2 çocuğumda yanımdaymış ama onları görmüyorum.Kendimizi kuşbakışı görüyorum.Sonra bir kulübeye sığınmışız eşimle karaya çıkma planı yaparken pencereden bakıyorum kulübenin aslında bir kara parçası üstünde olduğunu ve bir yol ile ada gibi bir yere bandığını fark ediyorum.Rahat nefes alıyorum.uyandığımda çok endişeli ve gergindim.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karaya çıkmak.. Kaygılı bir süreç yaşanacak ve bu durum kadersel bir zaman dilimi. Güvenli alana geçmek, bir riski bertaraf etmek sizi biraz yorabilir. Bu rüya yanınızdaki oğlunuzla ilgili olabilir. Mesela bir sınava girecekse bu rüya sınavın sonucu ile ilgili kaygıları ve hazırlık dönemindeki yorgunluğu anlatıyor olabilir. Aslında endişelenecek bir şey yok diyor rüyanız. Çoktan güvenli bölgeye ulaşmışsınız ama farkında değilsiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA