Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASANLAR HAKKINDA

18.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Atech
2 gündür aynı rüyayı görüyorum. Yatağımın baş ucunda ayakta duran ve korkunç görünümlü, erkek veya kadın olduğunu anlayamadığım bi şey bana bakıyor. Ben ise korkup bağırsamda sesim çıkmıyor veya çıkıyor ama kimse yardıma gelmiyor. Dediğim gibi 2 gündür aynı şeyi görüyorum ve korkmaya başladım.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabasanlar hakkında.. Karabasan görüyorsunuz. Karabasanlar, beyinin size oyunlarıdır. Nedenleri tam olarak bilinmese de genelde çok baskı altında olduğumuz ya da beyindeki korku merkezinin etkilendiği zamanlarda görülüyorlar. Odanızı, yattığınız yeri, hatta yanınızda yatanı bile beyindeki son şekli ile görürsünüz. Bu nedenle genelde gerçekten yaşandığı zannedilir ancak uyandığınızda rüyada olduğunuzu farkedersiniz. Karabasanlardan kurtulmak için hafif ışıkta uyumayı, oda kapısını bir süre açık bırakmayı ve mümkünse birkaç gün yalnız yatmamayı öneriyorum. Çok rahatsızlık veriyorsa, saati iki saatte bir alarma alarak kendinizi uyandırın. Ara ara uyanmak karabasanları önlüyor. Bir de kendinizi korkutacak şeylerden uzak durun. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA