Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

27.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tedirgin 1
Rüya içinde rüya görüyorum. Avcı Köpekleri etrafımda dolanıyor.Onlara kemik veriyorum.Sonra uyuyakalmışım,köpeğin sureti önce insana, sonra şeytana dönüyor ve korkup rüyadan uyanıyorum. Oğlum başka bir odada uyuyormuş, üstünde ki beyaz örtüden kurtulmak için çırpınıyor.Açınca görüyorum ki nöbet geçiriyor.Bende nöbet geçiriyorum.Dilim tutuluyor.Sonra o odadan zorla oğlumu kucağıma alıp çıkıyorum.Eşime bağırıyorum,sesim çıkmıyor inliyorum.O da başka bir odadan çıkıyor ama beni itiyor. Yüzü kanıyor Onu silmeye çalışıyor ama sanki o da nöbet geçiriyor gibi. Sonra ona bağırıyorum, ne oldu neden böyleyiz. Zehirlendik mi diye. Çığlık atıyorum ve gerçek uykumdan uyanmaya çalışıyorum. Çok korktum.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri İkinci gördüğünüz bir karabasan. Beynin korku bölgesinin bir nedenle aniden aktive olmasından kaynaklanıyor ve beyin anlık olarak bedene sinyal gönderemiyor. Bu nedenle felç hissi, bağıramama, nöbet geçirme halleri hissediyoruz. Sanırım ilk rüyadaki şeytan sizi korkuttu ve devamında korkuya bağlı bir rüya krizi yaşadınız. Elbette ki rüyanın çıkma ihtimali yok. Bu tür rüyalar haberci olmazlar. Karabasanların nedeni tam olarak bilinmiyor ama her insan yaşamının içinde en az birkaç kez bu durumu yaşıyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA