Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

16.12.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yoona
Rüyamda oda arkadaşımla konuşurken oda arkadaşım beni susturup cinlerin oldugunu soyledi ve beni okudu o sırada ben ne hareket edebildim nede konuşabildim bağırmak istedim ama olmadi sonrasinda kendim dua okumaya başladım ve geçti sadece bu kadarını hatırlıyorum
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Karabasan görmek.. Beyindeki korku merkezi aktive olduğunda sürekli korku üretir ve bazen de uyku esnasında uyanık kalır. Çünkü korku hissi beynin uykuya geçmesine engel olur. İşte bu zamanlarda, karabasan dediğimiz hadiseyi yaşarız. Beyin uyanıktır ama bedene sinyal gönderemez, uyku felci dediğimiz durum yaşanır. Bu durum uyanık olan zihinde çok büyük bir korku hissi yaratır.Karabasan genellikle çok gergin, endişeli olduğumuz ya da çok korktuğumuz süreçlerde görülür. O nedenle gerçek yaşamda kendinizi korkutacak şeylerden uzak durmanızı öneriyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA