Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARABASAN GÖRMEK

09.07.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Murat Yigit
Iyi günler Kahin abla, bir hafta önce yatarken bir olay yasadim anlatmat istiyorum belki biraz aciklik getirebilirsiniz.Yatiyordum gece saat 02:00 dogru uyandim yanyatmisim birden sanki biri yatagin yaninda cirpinir kacar gibi sesler duydum yanliz kendimi kipirdiyamiyordum sanki üstümde biri beni tutuyordu gözlerimde kapali ama yatmiyordum rüya kesinlikle degildi. Icimden dua ettim 3-4 saniye sonra ses kesildi agirlik üstümden gitti kalkdim. Ama hic korkmadim icimde kötü bir his yoktu.. slm. tsk
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Bir güç, bir varlık tarafından engellendiğimizi hissettiğimiz, konuşamadığımız, kıpırdayamadığımız, bağıramadığımız bu tür rüyalara karabasan diyoruz. karabasanlar sanki uyanıkken yaşanıyormuş hissi verir insana ama aslında derin uykuda yaşanırlar. Beynin bazı bölgeleri, bilincin alt katmanlarında işlevini yitirir. Bu nedenle bu tür şeyler hissediyorsunuz. Aslında genelde olaya korku hissi eşlik eder. Çünkü engellenme hissi beyindeki korku merkezini harekete geçirir. Demek ki siz de bu durum oluşmadı. Karabasanların ne zaman meydana geldiği konusunda çeşitli fikirler var ama net bir cevap bulunamadı henüz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA