Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KARA KEDİLER GÖRMEK

10.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen dua
Rüyamda gerçekte düşmanım olan yengem rüyamda beni azarlayarak bahçeye ittı. Bahçenin büyük bölümü kara minik kedilerle,küçük bir bölümü civcivlerle doluydu. Bir iki bebek de vardı sanki.Ben rüya boyunca gülümsedimken .Kırgın olduğum annem de gülümsüyordu. Kedilerin orda epey durdum. Sevdiğim misafirler geiyor bana gülümsüyorlardı. Hava kararırken içeri girecekken penyemin altında kıpır kıpır gövdeme bir şeyler yapışmış. Elimle çekip 4 kara kedi, 2 zenci tombikbebek koparıp yere attım gövdemden.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yengeniz sizi nankör insanların arasına atmış ya da böyle bir çevrede olmanıza neden olmuş. Aslında kafanızı çevirseniz yaşam sevinci elde edeceğiniz bazı şeyleri farkedeceksiniz ama siz bu durumu çevreye belli etmemeye o kadar odaklanmışsınız ki başka şeyle uğraşamıyorsunuz. Aslında sevdiğiniz ve sizi seven insanlar durumun farkında ama bildiklerini saklıyorlar. Anneniz de aynı şekilde. Bedeninize yapışan dört kedi, çevrenizdeki düşmanlıkları simgeliyor. Onlarla uğraşırken hayatınıza neşe ve müjde getirecek kişileri de uzaklaştırmayın yaşamınızdan. Sizin, yaşamınızda, kimin ne olduğunu bilememe gibi bir sorununuz var. Kim dost, kim düşman ayırt edemiyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA