Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPLUMBAĞANIN KEDİ OLMASI

13.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Ülkü
Rüymda dayımın geliniyle bizim evin antresinde bir kamlumbağa görüyoruz kaplmbağa kabuğndan sıyrılıp çıkıyor daha başka bi odada kaplumbğanın kediye dönüştüğünü farkediyorum seviyorum daha sonra kuşa dönüşüyor sonra dedemin yanına gidiyorum kuş bebek olmuş dedeme sevmesi için veriyorum ama huysuzluk çıkartıyo kucağıma alıyorum daha sonra markette ailecek toplanmışız yemek yiyorum bebek amcamın hanımının kucağında yngem yemek yedirmeye çalışyor ama bbek beni istiyor alıyrum yemk yedirirken uyandm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Yaşlı, olgun biri size nankörlük edecek. Ya da en azından siz öyle hissedeceksiniz. Ancak sonrasında ona kırgınlığınız geçecek çünkü sevgi ile davrandığınız için sizin için çok güzel sonuçların gelmesini sağlayacak bu kişi. Emek vereceksiniz bir işe ama değecek. Ardarda gelişmeler şaşkınlık yaratacak olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA