Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPIYI KİLİTLEYEMEMEK

11.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Derinöz
Rüyamda erkek atkadaşım beni eve bırakacakmış.eski evimize geliyoruz.eski model yeşil lüks bir araba.kapımızdan amcam çıkıyor bisikletle.amcam görmesin diye biraz ileride beni bırakıyor.baktım arabada kızarkadaşımda var.sonrada onu bırakacakmış.eve giriyorum bahçe kapısını kapatıyorum kitlenmiyor.iç kapıyı kitlemeye çalışıyordum kilit yerinden çıkıyordu ucu biraz paslıydı.bu arada ilk kızark bırakmalıydı neden beni bıraktı düşüncesiz diye kıskanıyorum sanki kapı bir türlü kitlenmiyordu
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kapıyı kilitleyememek.. Hayır deme, hayatınızın sınırlarını çizme zorluklarınız var. Aslında hayatınıza müdahale edenleri ve özellikle de erkek arkadaşınızı bazı yaptırımlarla hizaya getirmeniz lazım. Bunu biliyorsunuz ama uygulamaya koyamıyorsunuz. Aileniz de size müdahale ediyor. Bu baskıdan sıkıldığınızı düşünüyorum. Hissettiklerinizi söylemeyi ve insanları uyarmayı öğrenmelisiniz. Özel yaşamınıza müdahale ettirmeyin, erkek arkadaşınızın sınırı aşmasına da izin vermeyin. Bunları yapabilmeyi öğrenmelisiniz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA