Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAPIYI AÇMAK

08.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen hijasu
Ruyamda beyaz küçük oda gibi biyerdeyim ve karimda duvarda kelimler yaziyor tam hatirlamiyorum ama bi tanesine hayal kurma yaziyordu ve birden korkunç bir ses duydum nefesini çeker gibi çiglik sesi ve o sesi sonra bende cikarmaya basladim sonra ruyamda önümde kapiya biri vurdu önumde kapı vardi ve tanidigim biriydi bana kapiyi ac diyordu bagirdigimi duydu sonra kapiyi actim ona sarıldım ve rüya bitti sonra hemen gözlerimi açtım uyandim
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Genel olarak bir korku havası hakim ise rüyanın yorumunu dikkate almayın çünkü o zaman bilinçaltı rüyasıdır. Eğer böyle değilse; siz hayallerinizle gerçekler arasında bir yerde duruyorsunuz. Bazen kendi hislerinizden ya da onların ortaya çıkmasından korkuyorsunuz. Şimdi yeni bir gelişme olacak. Hayal ettiklerinize sizi kavuşturacak bir şey olacak. Biri kapınızı çalacak. Hem de hem o hem de siz bu duruma ihtiyaç duyuyorsunuz. Tanıdığınız kişi kim? Bu cevabı bilmeden onun bir sembol mü yoksa kendisi mi bilemiyorum. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA