Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAPILARDAN GEÇMEK

22.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yağmur
Rüyamda birsürü zorluyerdengecdım koşdum çalılıklı yerlerden denızgıbı deregıbıyerden yürüdüm agaclıklıyollardankoşdum.bıyeregeldım küçük daracık duvara sankıkapı yapılmışgıbıydı tahtakapagı acdım oradan girdim yınegırdım tam 3 kapıgıbı bıyrdengecdım.sonrasağımabakdım. gecemavısı loşbır manzara ışıklı gokyuzugıbıydı.altında karmanzarası olusdu.derken ıkıat belirdi beneklıydı kızılla beyaz karışımıydı.birbirlerine sarılıyorgıbıyd.yanyanaydılar.sonra uyanıverdım.ondan öncede bırarkadaşımın ismini
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Sabır kapılarından geçmişsiniz. Kendi içinizdeki coşku ve kararlılık ile kaderinizi dolu dizgin yaşayacağınız anlaşılıyor. Üç ayrı gelişme sonrası ruhunuz hem huzurlu hem de mutlu olacak. Gördüğünüz manzara hem bireysel olarak özgürlüğü hem de bütüne ait olmayı temsil ediyor. Ruhsal alanda gördüğünüz bu manzara ruhunuzun hedefidir. Doludizgin bir hayat yaşayacaksınız siz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA