Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KALP ATIŞINI DUYMAK

07.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Buse KARA
Mrb.Rüyamda işyerimde ofise giden koridorda yürürken üzerimde kırmızı bir mayo olduğunu farkediyorum,ben bunu burda niye giymişim derken yan ofiste çalışan şu an dargın olduğum iş arkadaşımla karşılaşıyoruz,ben ofise giriyorum,aynaya bakıyorum ve rahat edebileceğim eşofman tarzı kıyafetler bulup giyiyorum.Sonra küs olduğum iş arkadaşımı benim ofiste görüyorum üzerinde koyu kırmızı bordo bir gömlek var,oturuyor ama enterasan şekilde kalp atışının sesini duyuyorum,elimle kalbinin üzerindn dnlyrm
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Kırmızı kıyafet ve kalp sesi bazen kalp krizi belirtisidir. Aman çok dikkat edin, arkadaşınız böyle bir şey yaşayabilir. Rüyayı bu ayrıntı olmadan yorumlarsam , sorunlardan uzaklaştığınız bir döneme girdiğinizi söyleyebilirim. Ancak şimdi de işle ilgili hırslarınız sizi rahat bırakmıyor. Ruhunuzun biraz sakinliğe ihtiyacı var oysa ki. Küs olduğunuz arkadaşınız ile ilgili önceden yaptığım yorum doğru değilse onun da sizden farkı yok demektir. Hırslı biri ve hırsları bedenine zarar veriyor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA