Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KALEM ÇEVİRMEK

17.01.2018

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen St3466
Kız arkadaşımın alt komşusu selin diye birine gittiğini gördüm ama selin diye birisi yok gerçekte ve orada böyle uygunsuz resimler çekilip sosyal medyada paylaşıp bizim kavga etmemize sebep şeyler yapıyor aradığımda telefona mahallelerinin bakkalı Yusuf diye birisi çıkıyor ben onu tanımıyordum ama gerçekten Yusuf diye bir bakkal varmış mahallerinde sonra bir kağıda benim ve o selinin ismini yazıyor kız arkadaşım ve kalem gibi birseyi çeviriyor ne selinin nede benim üstüme geliyor çevirdiği
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Kız arkadaşınızla sosyal medya paylaşımları yüzünden gerilebilirsiniz. Ancak eğer zaten bu şekilde bir gerginlik varsa aranızda bu rüya bir bilinçaltı rüyası da olabilir. Kız arkadaşınız başkalarının etkisinde kalan biri. Önümüzdeki günlerde arkadaşları ile sizin aranızda bir tercih yapmasını gerektirecek olaylar olabilir. Ancak bu tercihi yapması çok zor. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYA YORUMU ARA