Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAHKAHA İLE GÜLMEK

23.10.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Tenzile tas
Merhaba, rüyamda bir siniftayim sınıf çok kalabalık ve sessiz orda ders anlaticakmisim gerçekte öğretmen değilim en arka sirada önceden sevdiğim şimdi küs olduğum erkek oturuyor kitaplarımla sınıfı karşılayıp masaya geçiyorum elimde siyah kuzu köpek gibi oyuncak var gulesim geliyo gülmeye başlıyorum sonra bilerek kahkahalarla krize girmiş gibi gülüyorum sadece ben guluyorum o erkek bana sinirleniyor kiziyor gerçekte darginiz birbirimize konuşmuyoruz
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri O sizden hayat dersleri almış. Ancak sizin hareketlerinizi yapmacık ve sahte buluyor. Daha doğrusu çevrenizde bu tür bir izlenim bırakıyorsunuz. Çocukları çok sevdiğinizi söylüyorsunuz ya da öyle davranıyorsunuz ama gerçekte bunu istemediğinizi düşündürüyorsunuz. Belki de siz evlenip çoluk çocuğa kavuşmak istemiyorsunuz. Bir nedenle sürekli ilişkileriniz o noktaya gelince kaçıyorsunuz. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA