Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KAFASI EZİLMİŞ BİRİNİ GÖRMEK

14.11.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen 4565
Bizim köyümüzün karşı dağında askerler D harfi oluşturmuşlardı. Sonra biraz ilerde binlerce insan vardı bi kişinin duvarda kanı vardı ama kan renksizdi kafası ezilmişti. Onu öldüren yanlışlıkla oldu diyordu. İnsanlar Tören halinde geldiler ellerinde bi tepsi içinde kan ve yüzük kutusu vardı annesi geldi ağlamaya başladı o sırada delirdi ve öleni kucaklayıp fırlatmaya başladı. Sonra birden ölüyü sallayıp kedilere fırlattılar.
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Renksiz kan günahkarlığı temsil eder. Güvenilir insanlar, hikayesi tarih olacak birinin hayatına ya da devrine, dönemine son verecekler. Gördüğünüz harf köyününüzün adının baş harfi değilse, bu dönemin ya da bu döneme imza atan kişinin adı ile ilgili olabilir. Belki sadece bu günahın yaratıcısı üzülecek. Diğer insanlar bu durumu kendilerine sunulmuş bir ödül olarak görecekler. Rüya, sanki bir film sahnesi gibi ama eğer bir bilinçaltı rüyası değilse ilginç gelişmeleri haber veriyor olabilir. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA