Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA KADINLARIN SALDIRISINA UĞRAMAK

31.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen İlknurcatalll
Merhaba ben Size bir rüyamı anlatmak istiyorum loş ısıgın olduğu karanlığı bir yerdeyim ortada masada var karısma 3 tane kadınla konusurken bir anda üstümü parçalamaya baslayıp çok garip sesler cıkararak bana saldırıyorlar bi anda şiddetli rüzgar esmeye baslıyor ve onlar daha cok siddetleniyor bana sonra tanıdıgım ama simasını çözemediğim birisi geliyor yanıma bunlar şeytan kaç sana zarar vermek istiyorlar diyerek beni uyandırıyor bu şekilde uyandım. Lütfen yorumlarmsınız Rüyamı Tesekkurler :
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Bu rüya bir uyarıcı. Özellikle işle ve maddi konularla ilgili durumlarda kadınlardan gelecek tehlikelere ve düşmanlıklara karşı çok dikkatli olun. Gördükleriniz sadece birer suret. Sizin dikkat etmeniz gereken, anlaşma aşamasındaki konularda şeytanlık düşünen kadınlardır. Dikkatli olmazsanız sizi çok zor durumlara düşürebilirler. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA