Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile

RÜYADA KAÇMAK

20.11.2017

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Yetaerdem
Rüyamda kalabalık bir evdeydim orda tanıdık teyzemi gördüm o benden etrafa bahsediyor aysenin kızı diyordu annem yaşamıyor belirteyim ordan kaçmak istedim elbiselerine baktım ayakkabı aradım bulamadım kardeşlerimden biri bana iş yerinden birinin ayakkabısı var giy dedi ayakkabım var dedim pencereye yoneldim kalabalık içinde gençler çöktü ve bayan coktu aradan kaçtım pencereye çıktım yüksekti bir camdan baktım 1 otobüs dolusu insan tanımıyorum ama benim olduğum yerden çıktılar eminim gidiyorlardi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri Ortalarda olmaktan, gözlerin üzerinizde olmasından memnun olmayan birisiniz. hayatınız hakkında bazı kararlar vermelisiniz ama ne yapacağınızı bilmiyorsunuz. İş arıyor olabilirsiniz; bulduğunuz işleri kendinize uygun görmüyorsunuz. Bir iş fırsatını yakında kaçıracaksınız ama sizin hedefleriniz daha büyük. Kaçırdığınız fırsat sizi üzmeyecek. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA