Veri politikasındaki amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun şekilde çerez konumlandırmaktayız. Detaylar için veri politikamızı inceleyebilirsiniz.
Hurriyet.com.tr Hürriyet Aile
 

RÜYADA JÜRİ ÖNÜNDE OLMAK

12.10.2016

RÜYA YORUMLARI

RÜYA YORUMCUSU
Gönderen Sıla
Rüyamda gerçek hayatta evlenmiş ve yeni baba olmuş eski erkek arkadaşımı gördüm. Jürinin karşısındaymış gibi bir sıra erkek sandalyelere oturmuş.Kendisi de aralarında.Kadınlara ait örneğin rujlu yada ojeli gibi özellikleri kendilerinde sergiliyorlar gibiydi.Ayakkabısı dikkatimi çekiyor. Bi kendisi erkek ayakkabısı giymiş. Ayakkabının topuk tarafına basarak giymişti.Ablası eski erkek arkadaşımın niyetine sanki,fallı sakız dağıtıyor.Birini bana veriyor birini ona birini de kendine alıyor gibiydi
Rüya Yorumcusunun Rüya Tabiri  Eski erkek arkadaşınız bir seçmeye katılacak. Durumu hakkında yazdıklarınızı tam anlayamadım. Ayakkabısı dikkatimi çekiyor. Bi kendisi erkek ayakkabısı giymiş. " ne demek? Ablasının size verdiği niyetli sakızlar ise ablanın bu seçim hakkındaki merakının işareti. Sanki bu konuyu herkese anlatıyor gibi görünüyor. Yakında siz de duyarsınız. Not: Bu yorum Kahin tarafından yayınlanmıştır.
PAYLAŞIM
  • PAYLAŞ
  • PAYLAŞ
    Adınız *
    Alıcı E-Posta Adresi *
    Mesajınız
TÜMÜNÜ GÖSTER 

RÜYANI GÖNDER

Gördüğünüz rüyaları bize gönderin, rüya yorumcumuz sizin için yorumlasın! RÜYANI GÖNDER >

RÜYA YORUMU ARA